Každá žena je jedinečná. Někdo může mít fotky energické, veselé, přitažlivé. Další žena je bude mít jemné, něžné, zasněné a intimní. Stejně tak nezáleží na vzhledu. Ať už přijdete od kadeřníka a vizážistky s profi líčením nebo se budete fotit zcela přirozená a taková jaká jste - obě varianty jsou správné. Fotky jsou pro vás a chci, abyste se cítila dobře a přesně taková, jaká jste. Nechci z vás dělat někoho jiného. Nechci vás retušovat, abyste vypadala jako panenka Barbie na obálce časopisu. Takové ženy ve skutečnosti nechodí po ulicích. 
Postavit se před fotoaparát chce hodně kuráže. I pro mne fotografku, když jsem se nechala fotit, to bylo velké vystoupení z komfortní zóny. Ale byla jsem ráda, že jsem překonala (mnohdy zbytečné) obavy a když jsem se uvolnila, opravdu jsem si potom focení užívala. A na nádherné fotky budu dlouho vzpomínat. 
Fotím pouze s přirozeným světlem, využívám stínů a architektonických prvků opuštěné budovy v blízkosti Třince. Proto focení probíhá od dubna do října, kdy je ještě přijatelná teplota. 
Cena boudoir focení:
15 fotografií elektronicky ve vysokém rozlišení
vše v tisku a krásné černé dárkové krabičce
každá další fotografie 200 Kč/ks
4500 Kč - PRO PRVNÍCH 10 ŽEN v tomto roce cena 3500 Kč

Pojďme se domluvit, jaký styl by se vám líbil, jaká jste Vy? Napište mi zprávu. Moc ráda vás poznám! :-)
Odeslat
Moc děkuji!
Back to Top