Kouzelné vánoční focení v nádherné staré stodole se stromečkem a dárky. Mým cílem je zachytit vaši lásku, radost a jiskřičky v očích dětí. 
Vánoční focení 2022 již skončilo. Děkuji za vaši účast. Fotky odevzdávám postupně v pořadí dle data výběru z náhledovek a to nejpozději do 10.12.2022. 

Kde se bude focení konat?
Stejně jako v loni ve staré nádherné stodole v Horní Lištné 7, Třinec. Parkovat lze před bránou případně u kraje cesty.

Kdy se bude fotit?
Přelom říjen-listopad v pracovních dnech odpoledne mimo prázdniny. Přesné datum si domluvíme začátkem října. 

Jak dlouho focení trvá?
Fotit se bude po 30-ti minutách. Ve stodole je v podstatě venkovní teplota, proto se snažím focení zvládnout co nejrychleji. Prosím o vaši dochvilnost.

Kolik focení stojí a kdy se platí?
Vánoční focení stojí 3500Kč a obsahuje 8 fotek elektronicky v plné kvalitě a 24 fotek (3x 8ks) v tisku 13x19 cm. Každá další fotka (1 elektronicky + 3x tisk) po 150Kč. Platba bude převodem - záloha nyní a doplatek až po výběru z náhledů

Jak probíhá rezervace?
Pokud máte o focení zájem, tak mne, prosím, kontaktujte (email, Messenger, WhatsApp ..). Jelikož je stodola v rekonstrukci, bude se termín focení domlouvat až začátkem října. Nicméně pro vaši závaznou objednávku je nutno uhradit zálohu 1000Kč již nyní. Pro vánoční focení mám letos velmi omezenou kapacitu.

Kdy fotky dostanete?
Fotky dostanete elektronicky nejpozději do 10.12. a v tisku do 18.12. Fotky zpracovávám v pořadí, v jakém mi odešlete váš výběr z náhledů.

Jak to probíhá po focení?
Během pár dnů po focení obdržíte email s odkazem na neupravené náhledy všech fotografií. Sami si vyberete, které fotky se vám líbí a kolik fotek budete chtít. Následně mi výběr odešlete a já vystavím fakturu, kde naleznete údaje k platbě převodem (částka bude snížená o zálohu). Nyní mohu začít vaše fotky upravovat.

Jak fotky obdržím?
Elektronické fotografie dostanete v krásné online galerii. Z této galerie si lze fotky stáhnout v plné kvalitě nebo sdílet e-mailem a na sociální sítě. V galerii budou fotky minimálně po dobu jednoho roku.

Kde si mohu převzít vytisknuté fotografie?
Info dám později...Pravděpodobně to bude Těšín, Třinec a Ropice.

Jaké oblečení je vhodné?
Focení bude v otevřené stodole, takže teplota bude hodně záviset i na počasí. Ke scéně se budou hodit pletené svetry, košile, zimní nebo vánoční šaty a zimní boty. Scéna bude v neutrálních barvách béžové, hnědé/šedé, stromeček ozdobený zlatými baňkami. Oblečení bych doporučila v barvách bílá, béžová, šedá, červená, bordó, tmavě zelená. Naopak nedoporučuji být celý v černé nebo zvýrazňovací barvy. U dětí se vyhněte obrázkům a nápisům. Nesnažte se být všichni oblečeni naprosto stejně. Kombinujte různé struktury a materiály. Vrstvení oblečení také vypadá moc hezky (košile, na to svetřík/kardigan, muži zase tričko a na to rozepnutá košile). Dětem určitě něco podvlíkněte, ať je jim teploučko. 


Pozn: Pokud by došlo k neplánovaným komplikacím při rekonstrukci stodoly a nebylo by možné fotit, zálohu obratem vrátím na váš účet. 

You may also like

Back to Top