Cena 2900 Kč za 8 digitálních fotek
Záloha 1000 Kč
Možnost dokoupit tisk

Design: kouzelné focení ve staré dřevěné stodole v Horní Líštné 7 u Třince. Fotky budou laděné do tmavších hnědých odstínů, tmavě zelená sedačka, kožíšky, starý červený koberec, několik vánočních stromků - malé i velké, různé rustikální dekorace, svíčky, vše ve vánočních barvách zlatá, červená, tmavě zelená. S dekoracemi pomáhá MiPu Art - Míša Pustowková. Fotit se bude u denního světla, v pozadí budou velké dřevěné vrata. Vánoční světýlka budou málo nebo vůbec.

Rezervujte si svůj čas včas! Online formulář na červeném tlačítku níže.
Kde se bude focení konat?
Stejně jako v loni ve staré nádherné stodole v Horní Líštné 7, Třinec. Parkovat lze před bránou případně u kraje cesty. Do stodoly se jde ze zahrady.

Kdy se bude fotit?
Focení bude probíhat v říjnu 2023.

Proč jsou časy pouze dopoledne?
Stodola prošla velkou a krásnou proměnou. Nyní jsou vepředu velikánská okna, které nám sice dodají mnoho světla, ale odpoledne přímo dovnitř svítí skrz ně sluníčko a to mi bohužel při focení překáží. Proto je focení přizpůsobené světlu. Jsou tam dva termíny o víkendu a jeden o podzimních prázdninách. Více jich zřejmě nebude, jelikož o víkendech fotím svatby.

Jak dlouho focení trvá?
Fotit se bude po 45 minutách. Čas je oproti loňsku delší, abyste se v klidu mohli obléct a nachystat tak, jak potřebujete. Ve stodole je v podstatě venkovní teplota, proto se snažím focení zvládnout co nejrychleji. Prosím o Vaši dochvilnost.

Kolik focení stojí a kdy se platí?
Vánoční focení stojí 2900 Kč a obsahuje 8 fotek elektronicky v plné kvalitě. Každá další fotka je za 200 Kč. Platba bude převodem - záloha 1000 Kč nyní a doplatek až po výběru z náhledů.

Je možné objednat tisk?
Ano, v náhledech bude možnost zvolit si různé typy tisku od vyvolávaných fotek po tisk obrazů na plátně.
Fotky odesílám Zásilkovnou až se nasbírá více objednávek. Tzn. může to chvilku trvat.
Fotoobrazy pouze osobní předání v Ropici.

Jak probíhá rezervace?
Rezervace nyní probíhá online pomocí rezervačního systému viz tlačítko výše. Pro závaznou rezervaci je nutné uhradit zálohu 1000 Kč. Veškeré informace Vám budou chodit emailem, proto prosím občas koukněte i do složky spam, jestli tam něco ode mne nezapadlo.


Kdy fotky dostanete?
Fotky dostanete elektronicky nejpozději do 10.12. a v tisku do 18.12. Jsou to krajní termíny. Fotky zpracovávám v pořadí, v jakém mi odešlete Váš výběr z náhledů. 

Jak to probíhá po focení?
Během pár dnů po focení obdržíte email s odkazem na neupravené náhledy všech fotografií. Sami si vyberete, které fotky se vám líbí a kolik fotek budete chtít. Následně mi výběr odešlete a já vystavím fakturu, kde naleznete údaje k platbě převodem (částka bude snížená o zálohu). Nyní mohu začít Vaše fotky upravovat.

Jak se focení platí?
Záloha 1000 Kč se platí ihned - po online rezervaci Vám zašlu email s fakturou pro platbu převodem na účet. Doplatek se poté platí po odeslání náhledů také převodem na účet dle další vystavené faktury.

Jak fotky obdržím?
Elektronické fotografie dostanete v krásné online galerii. Z této galerie si lze fotky stáhnout v plné kvalitě (High-Res) nebo ve zmenšené velikosti (Web-Size) pro sdílení e-mailem a na sociální sítě. 

POZOR - pro tisk vždy použijte vysokou kvalitu fotek (High-Res)!! 

Kde si mohu převzít vytisknuté fotografie?
Vytisknuté fotografie posílám Zásilkovnou.
Fotoobrazy a jiné velké tisky budou k osobnímu předání v Ropici (info dodám).

Jaké oblečení je vhodné?
Focení bude v otevřené stodole, takže teplota bude hodně záviset i na počasí. Ke scéně se budou hodit pletené svetry, kárované košile, zimní nebo vánoční šaty a zimní boty. Scéna bude ve vánočních barvách tmavě zelná, červená, zlatá. Oblečení bych doporučila v barvách červená, bordó, tmavě zelená, hnědá, hořčicová, černá, béžová... Naopak nedoporučuji být úplně celý v černé nebo zvýrazňovací barvy. U dětí se vyhněte obrázkům a nápisům. Nesnažte se být všichni oblečeni naprosto stejně. Kombinujte různé struktury a materiály. Vrstvení oblečení také vypadá moc hezky. Dětem určitě něco podvlíkněte, ať je jim teploučko, ve stodole může být ráno opravdu velmi chladno.

Mohu vzít sebou babičky, dědečky, kamarádku, psa .... ? 
Ano! :-) 

Moc Vás prosím, nepište mi zda zrovna Vaše fotky neudělám dříve kvůli akcí na kalendáře a podobně. Je vás hodně a tohle mi nepíše jen jedna rodina, ale každý třetí :-) A to opravdu není v mých možnostech. Děkuji za pochopení :-)
TIP: Pokud chcete fotky co nejdříve, vyberte si z prvních termínů focení a náhledy vyberte do druhého dne. 
Fotky odevzdávám postupně v pořadí dle data výběru z náhledů a to nejpozději do 10.12.2023. 

You may also like

Back to Top