Každá žena je jedinečná. Někdo může mít fotky energické, veselé, přitažlivé. Další žena je bude mít jemné, něžné, zasněné a intimní. Stejně tak nezáleží na vzhledu. Ať už přijdete od kadeřníka a vizážistky s profi líčením nebo se budete fotit zcela přirozená a taková jaká jste - obě varianty jsou správné. Fotky jsou pro vás a chci, abyste se cítila dobře a přesně taková, jaká jste. Nechci z vás dělat někoho jiného. Nechci vás retušovat, abyste vypadala jako panenka Barbie na obálce časopisu. Takové ženy ve skutečnosti nechodí po ulicích. 

Postavit se před fotoaparát chce hodně kuráže. I pro mne fotografku, když jsem se nechala fotit, to bylo velké vystoupení z komfortní zóny. Ale byla jsem ráda, že jsem překonala obavy (mnohdy zbytečné). Focení jsem si velmi užila a na nádherné fotky budu dlouho vzpomínat. Pojďte se mnou vytvořit krásné vzpomínky a neopakovatelný zážitek i pro vás.
​​​​​​​
Focení probíhá v kouzelné staré budově, která je úplně prázdná a můžeme využít krásných zákoutí, starých oken a dveří, stínů či paprsků slunce dopadající na starou dřevěnou podlahu. 
Cena boudoir focení:
15 fotografií elektronicky ve vysokém rozlišení
vše v tisku a krásné černé dárkové krabičce
každá další fotografie 200 Kč/ks
Cena 3500 Kč

Pojďme se domluvit, jaký styl by se vám líbil, jaká jste Vy? Napište mi zprávu. Moc ráda vás poznám! 
Odeslat
Moc děkuji!
Back to Top