Které dny a v kolik hodin fotíte?
Fotím pouze k večeru před západem slunce - tzv. zlatá hodina, kdy je krásné měkké světlo. Pokud máte menší děti, pro které je problém focení večer, doporučuji focení směřovat na jaro nebo podzim, kdy zapadá sluníčko dříve (září-říjen např. kolem 17 hodiny). Fotím hlavně přes týden. O víkendu fotím zcela výjimečně.  

Co když bude špatné počasí?
Rezervaci termínu si domlouváme pouze na konkrétní týden a poté sledujeme, jak se počasí vyvine. Pokud bude pršet, o termín nepřijdete, pouze se posune na nejbližší možný den.

Jak dlouho focení trvá?
Focení nestopuju. Uděláme si krásnou procházku a budeme s dětmi blbnout. Někdy trvá déle, než se rozkoukají a mají mou důvěru, někdy je hotovo rychle. Zpravidla to bývá v rozmezí 45 - 90 minut.

Co si mám vzít sebou?
Snažte se brát co nejméně věcí a pokud možno vše nechat v autě. Já budu mít sebou deku, na kterou si můžete v trávě sednout. Z vlastní zkušenosti by měly být děti před focením hlavně dobře najezené, aby byly spokojené a veselé :-)

Kde fotím?
V okolí Český Těšín, Třinec, Bystřice a Jablunkov. Vždy se předem s Vámi domluvím, kde se Vám to bude líbit. 

Jaká je dodací lhůta?
Náhledy k výběru posílám do dvou týdnů. Nevybíráte ze všech fotek (během hodinového focení udělám až 1000 fotek), ale  z vytříděných 100-150 fotek, které mají základní úpravu.
Jakmile mi odešlete Váš výběr, fotky dále upravuji a retušuji a hotové Vám je zašlu v online galerii do 2-4 týdnů.
Dodací doba se může prodloužit, pokud například onemocním já nebo
dítě - to bohužel nikdo z nás nemůže ovlivnit.

Budete mít moje fotky uložené napořád?
Fotky, které obdržíte k výběru (netýká se svateb), zálohuji 3 měsíce. Po tyto tři měsíce si můžete doobjednat další snímky.
Vybrané finální fotky zálohuji půl roku (raw+jpg) a ve Vaší online galerii minimálně po dobu jednoho roku.

budu mít Vaše fotky zálohované 6 měsíců. Po tuto dobu můžete žádat o znovu zaslání nebo o doobjednání dalších snímků.Back to Top